ШЕВРОНИ, НАШИВКИ ТА ПАТЧІ З ПВХ ОПТОМ
  • Гумові шеврони з велкро
  • Індивідуальний дизайн
  • Тираж від 30 шт
Замовити безкоштовний прорахунок
Роби замовлення в Instagram,
якщо не любиш заповнювати форми :)
Подивіться, які шеврони ми зробили для наших замовників
І замовляйте собі :)
Процес виробництва гумових шевронів та патчів ПВХ, їх основні відмінності
Дізнайтесь більше про виготовлення гумових шевронів
Шеврон ПВХ – лише один вид нашивок. Оскільки люди віддають перевагу вишивці, в силу свого консерватизму, нашивка ПВХ негаразд поширена. Також є конкуренція з боку нових варіантів. Наприклад, сублімаційний шеврон зайняв свою нішу та успішно конкурує з вишивним та гумовим. Але треба не забувати, що є поняття прихильності та моди, а ось практичність насамперед. І тут гумовому шеврону (ПВХ) немає рівних.

Властивості шевронів та нашивок з різних матеріалів (порівняльна характеристика):

1) ПВХ нашивка (спосіб кріплення – в основному пришивний).
2) Вишивка шевронів ( способи кріплення - клейової або пришивної).
3) Сублімаційна нашивка або шеврон (спосіб кріплення - в основному клейовий).

ПВХ нашивка, пластизолевий шеврон

Не передає півтони, може бути пришивною і на липучці, як і вишивний шеврон. Але, не буває клейових нашивок із гуми. Лише пришивні. Ви можете самі підібрати клей і наклеїти виріб, але довго не протримається. Величезний плюс цього виробу полягає в опорі зносу. Вода, бруд - все, що пов'язано з пально-мастильними матеріалами - не страшно такій нашивці. Військові, виробничники, екстремальні служби – всі вони замовляють лише такий вид нашивок. У виробництві сумок та взуття, також широко використовується цей вид брендування. Один із мінусів – це відносно великий тираж для замовлення. При виготовленні використовуються матриці, вартість яких поділяється на загальну кількість партії. 50 таких ПВХ шевронів вийдуть відсотків на 30-40 дорожче, ніж подібний виріб, виготовлений методом комп'ютерної вишивки. Але при замовленні 300 одиниць, гумовий шеврон буде на 20-30 відсотків дешевшим.

Вишивний шеврон

Модно, красиво, так практично! Це ми чуємо часто, оскільки самі виготовляємо вишивні шеврони. Великий плюс у красі. Але бруд у пори між нитками забивається дуже швидко. І є можливість зіткнутися з дрібними деталями, неможливістю їх виконання на тканині. Та й передача півтонів теж неможлива. Приклад зображення океану: якщо хвиля переходить у берег, то неможливо буде передати колір холодної води, що перетікає у м'яко-блакитні відтінки, ближче до пляжу.

З мінусів є можливість мігрування кольорів одягу на нашивку (шеврон линяє). У звичайному повсякденному житті людина не стикається з перерахованими вище проблемами, і вишивка виправдовує себе. Використання золотих або люмінесцентних ниток (накопичують світло) може надати унікальній нашивці. Спосіб кріплення: кріпиться за допомогою клею (приклеюється термопресом) або липучками (тато, мама). Також може безпосередньо пришиватися до виробу.

Сублімаційні шеврони, що виробляються на замовлення

Технологія термоперенесення широко використовується в одязі та елементах сувенірної продукції. Сублімаційна нашивка - це ще один вид виробів, які виробляються за допомогою такої технології. Використовується спеціальна тканина білого кольору із високим вмістом синтетики, на яку наноситься будь-який повнокольоровий малюнок. В основному такі шеврони виготовляються клейовими, але їх можна і пришити по контуру, використовуючи звичайну швейну машинку. Плюс сублімаційних нашивок у їхній яскравості та передачі кольорів. Можна навіть надрукувати фотографічне зображення. Такий шеврон не має обсягу та 3д форм. Так само, не рекомендується поєднувати його з одягом, що занадто тягнеться. На відміну від своїх побратимів, вишивного та гумового шеврона, він менш довговічний, витримує меншу кількість прань, але при цьому немає обмежень у кольорах та напівтонах.