ФУНКЦІОНАЛЬНА СУМОЧНА, ШВЕЙНА І ВЗУТТЄВА ФУРНІТУРА ВІД ВИРОБНИКА ОПТОМ
  • Бігунки, бірки, люверси, лейби
  • Індивідуальний дизайн
  • Тираж від 30 шт
Замовити безкоштовний прорахунок

СИЛІКОНОВА І ПВХ ФУРНІТУРА ВІД ВИРОБНИКА

Роби замовлення в Instagram,
якщо не любиш заповнювати форми :)

ЕТИКЕТКИ, БІРКИ, ЛЕЙБИ, ШИЛЬДИ, СИЛІКОНОВІ ШТРИПКИ,
ВШИВНІ прапорці з ПВХ

Гумові бігунці, холдери, ЗІПЕРИ, ПУЛЕРИ, ВИСЮЛЬКИ НА СОБАЧКУ

ПВХ НАКІНЕЧНИКИ, КІНЦЕВИКИ ДЛЯ ШНУРКІВ, еГЛЕТИ, ОБЖИМ ШНУРКІВ

ПВХ ПРОКЛАДКИ ПІД ЛЮВЕРСИ, ГУМОВІ БЛОЧКИ ДЛЯ ШНУРКІВ,
PVC НАПАЙКА НА КНОПКИ ТА ГУДЗИКИ

ТРИМАЧІ РЕМІШКА ГОДИННИКІВ, ФІКСАТОРИ, ТРЕНЧИКИ, ГУМКИ З ПВХ

СУМОЧНО-РЮКЗАЧНА ФУРНІТУРА ОПТОМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Подивіться яку фурнітуру ми зробили для наших замовників
І замовляйте собі :)
Виробництво силіконової етикетки та шильдиків із пластизолю. Детально про технологію лиття ПВХ виробів та фурнітури.
Процес виготовлення курткової та взуттєвої фурнітури
На виробах легкої промисловості, типу куртки чи сумки, можна зустріти велику кількість фурнітури із силікону та металу. Найчастіше силіконова фурнітура використовується для брендування виробу. Уявіть собі шильдик на якому є логотип у форматі 3д. Або лейбл не з тканини, а із щільного ПВХ. Така нашивка незрівнянно привабливіша і практичніша, ніж вишивка або друк. Особливо добре це правило працює для спортивного одягу. Наприклад, на куртках відомих брендів можна знайти гумову напайку на блискавку. Цей так званий зіпер або слайдер має пряме призначення - розстібаючи блискавку ви тримаєтеся за нього. Погодьтеся, дуже зручно користуватися блискавкою, коли гума чи силікон не ковзає в руках. Але другий бік цього технологічного елемента – розміщення логотипу. Брендинг у всі часи мав культовий характер. І фурнітура із силікону та ПВХ (гуми) ненав'язливо та чітко справляється з поставленим завданням.

Як же виготовляють ПВХ етикетки, гумові лейбли та нашивки із пластизолю?

Для виготовлення застосовують принцип заливання форм у матриці. Це поширений спосіб лиття пластмас, ПВХ гранули та подібних компонентів. Але при роботі з силіконами та пластизолями є низка нюансів. На відміну від лиття пластмас під тиском, лиття рідкіших матеріалів відбувається природним способом. Якщо це невеликі тиражі, матеріал ллється в матрицю з тюбика. Іноді застосовують пневматичні системи, де натискання на тюбик замінено тиском повітря. Якщо ж тиражі великі, то роботу включається автоматика. Її робота ґрунтується на дозованій подачі матеріалу за допомогою повітря в сукупності з системою переміщення ливарних шприців за координатами X Y Z. Хочеться відзначити, що при застосуванні того чи іншого способу швидкість виробництва та якість виробів можуть змінюватися.

Основним моментом у процесі є матриці. Їхня точність і технологічність – важливий параметр для всього виробництва. Особливо важливо створити правильний об'єм і витримати всі значення для роботи з напайками на шнурки, наконечниками на зиппери, де використовуються додаткові вкладки і пристосування. В іншому випадку надлишки матеріалу можуть проступати на сам виріб.

Матеріал. Чому має кілька назв?

Багато хто називає нашивки або етикетки силіконовими. Але як правило вони виготовлені з ПВХ матеріалу (полівінілхлорид). Також, ПВХ матеріал називають пластизолем (простою мовою – гума). Силікон використовують рідко як допоміжний матеріал.

Саме собою виробництво складається з етапів заливання матриці та запікання виробу в печі. Але й печі у загальному розумінні тут не прості. Потрібно чітко стежити за швидкістю запікання та температурою впливу на виріб. Тому ми використовуємо таймери для відстеження часу та принципу конвекції для прискорення роботи. Всі ці нюанси, нашаровуючись віч-на-віч, дають загальну картину. Як і будь-яке виробництво чогось індивідуального, виготовлення гумової та силіконової фурнітури з логотипом замовника не завжди просте завдання. Ми намагаємося реалізувати всі фішки, задумані клієнтом. Раді співпраці, завжди намагаємось бути інноваційними.